Vizyonumuz

Elazığ’da Araç Kiralamamanın Gerekliliği

M.Ö. 3000li yıllara dayanan tarihiyle, Yukarı Fırat’ın gözdesi Elazığ. Tarihi dokusu, görselliği, kayak merkezleri, sosyal şartlarıyla Elazığ, gezip görülecek bir inci.

Doğu Anadolu Bölgesinin en sıcak illerinden biri olan Elazığ, mevsimlerinin ılık dokusundan gelen hoş ve güler yüzlü insanları ve eşiz lezzetli sofraları ile dikkat çeker. Şehrin, köklü tarihine şahitlik eden Harput Kalesi, oksijen kaynağı mükemmel  köyleri ve hayrete düşüren manzarası ile Hazar Gölü Elazığ’da görülmesi gereken yerlerin başında gelir.. Bir eğitim şehri olan Elazığ’dan araç kiralayarak küçük sokaklar ve civar köylerde hayat bulan lezzet duraklarının adıdır Elazığ, güler yüzlü insanları, şifalı suları, hamur ve et ağırlıklı yemekleri ile geleneksel Anadolu dokusunu en iyi hissedeceğiniz yerlerden biridir

Elazığ’dasınız ve aracınız yok mu? İşte tam bu noktada Elazığ oto kiralama sektörü devreye giriyor. Onlarca işletmesi olan bu sektör, seyahat ve Elazığ turizmi için ve özellikle sanayileşen bir Elazığ’da filo yönetimi için olmazsa olmazlardandır.

Peki, nasıl bir firma ile anlaşmalıyız?

İlk önce ne tür bir araç istiyoruz nere ve nasıl bir yerde kullanmalıyız, buna karar vermeliyiz. Kiralık araçları üç sınıfta toplayabiliriz: ekonomik sınıf, orta sınıf ve lüks sınıf. Doğru tespitten sonra en can alıcı olan nokta firma seçimidir. Firmada aranılacak olan unsurlar kısaca özetlersek; tanınır olmalı, güven vermeli, referanslı bir firma olmalı, araçlarının bakım ve kasko gibi belgeleri tam bulundurmalı, müşteri memnuniyetini her zaman için ilke edinmelidir. Bu özelliklerden en önemlisi de firmanın kesinlikle kayıt dışı olmamalıdır. Aksi takdirde müşteri açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Elazığ araç kiralamaları, şoförlü servis, transferler,  v i p hizmetleri, havaalanları kafile taşımaları, turistik gezi hizmetleri için araç ayarlama vb. gibi hizmetler üst düzeydedir. Ayrıca çevre illere ( Diyarbakır, Malatya ) hava alanlarına da araç kiralaması yapılabilir. Genel olarak araçlarda kasko mutlaka yapılmış, temiz ve eksiksiz bir halde hizmete sunulmuştur.

Elazığ oto kiralama da tamamen müşteriye hizmete yönelik kalite ve klas hizmeti en üst düzeyde tutulmuş ve araçlarının konfor üst model araçlarla müşteriye kolaylık sağlanmaktadır. Bu özellik ile Elazığ araç kiralama sektöründe öncülüğe ve liderliğe devam etmektedir.