Kiralama Koşulları

Ford, Opel, Hyundai, Fiat ve diğer kaliteli marka araçlarla Elazığ’da hizmet veren araç kiralama firmalarına gelerek istediğiniz her modeldeki aracı piyasa şartlarında uygun fiyatlarla kiralayabilir ve Elazığ’da kiraladığınız araçla istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Araç kiralamanız için yapmanız gereken telefon açarak detaylı bilgi almak ya da online web site üzerinden istediğiniz araç modeli için rezervasyon yaptırmak. Siz de deneyimli personel sayesinde firmalardan istediğiniz aracı kiralayın ve Elazığ’da özgürce araba kullanarak istediğiniz yere gitmenin rahatlığını yaşayın.

Elazığ Araç Kiralama Şartları:

Elazığ’da bulunan araba kiralama firmalardan hizmet alabilmeniz için gerekli olan şartlardan biri, 22 yaş sınırıdır. Gerekli olan diğer şart ise, birkaç yıllık ehliyetinizin olması yani az da olsa tecrübeli olmanız gerektiğidir. Elazığ araç kiralama şartlarından herhangi birine uymamanız durumunda ise, olabilecek her türlü aksaklıktan tarafınız sorumlu tutulur.

Araç Kiralamak İçin En Az Gerekli Süre:

Elazığ araç kiralama firmalarından hizmet alabilmeniz için gerekli en az süre 1 gündür. Ayrıca uzun süreli araç kiralamak isterseniz de, normal fiyat tarifesi dışına çıkarak sizin için avantajlı olacak kira ücretler konusunda firmalarla anlaşabilirsiniz.

Araç Kira Ücretleri:

Firmalarda bulunan lüks araçlar başta olmak üzere ticari araçlar veya diğer modellerdeki araçların ücretleri peşin olarak alınmaktadır. Bunun yanı sıra, ücretleri ödeme konusunda bütün firmalar kolaylıkta yapmaktadır.

Kiraladığınız Araca Trafik Cezası Verilirse:

Elazığ oto kiralama firmalarından kiraladığınız araçla trafik cezası alırsanız, trafik cezası ücretini ödemeniz gereklidir. Bunun yanı sıra, kullandığınız süre boyunca aracın yakıt ücreti de tarafınıza ait olmaktadır. Elazığ oto kiralama firmalarında bulunan araçların kaskolu olmasından dolayı araçta sizin kullanmanızdan meydana gelmeyen herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda ise, en geç 48 saat içerisinde hasar raporunu firmaya ulaştırırsanız, sigorta şirketinin hasar ücretini karşılamasını sağlamış olursunuz. Aracın çalınması gibi bir durumda ise, ruhsat, anahtar ve polis raporunu firmaya ulaştırmanız durumunda sorumluluktan kurtulmuş olursunuz. Şehir içinde veya şehir dışından gelerek kiralamak istediğiniz her türlü araç için Elazığ oto kiralama firmaları, her türlü araç ihtiyacınız için vakit kaybetmeden yanınızda olur ve her türlü araba ihtiyacınız için oldukça geniş ve farklı seçenekler sunar.