Elazığ En Uygun Araç Kiralama Ücretleri

Lüks araç, ticari araç veya diğer araç türlerine ihtiyacınız varsa ve lüks araç kiralamak için gerekli olan 25 yaş şartını sağlıyorsanız, bunun yanı sıra, 4 yıldır araba kullanmaktaysanız ya da diğer araç türlerinden birini kiralamak için 22 yaşını doldurmuş ve ehliyetiniz varsa, Elazığ oto kiralama firmalarına gelerek istediğiniz her modeldeki aracı kiralayabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kiralayacağınız aracı söz verdiğiniz gün ve saatte teslim etmemeniz durumunda geç kalınan saat başı ücret alınacağını kabul etmiş olursunuz. Aracın teslim saati üzerinden 4 saat geçmesi durumunda ise, bir günlük kira bedelini ödemeniz gerekir.

Elazığ En Uygun Araç Kiralama Ücretleri:

Elazığ oto kiralama, araç kiralama firmaları arasında en uygun fiyat tarifesi ve kredi kartına taksit yaptırmak gibi uygun ödeme koşulları ile öne çıkan araba kiralama hizmeti vermekte. Uygun fiyatlarından dolayı müşteri memnuniyetini sağlamış olan firmalarımıza gelerek fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Elazığ’da bulunan araba kiralama firmalarından kiralayacağınız aracın yakıt ücreti de size aittir. Uzun süreli Elazığ araç kiralama hizmeti almak istediğinizde de uygun fiyat tarifemizden yararlanarak kiralayacağınız araçla rahat edebilirsiniz.

İnterneti Sitelerindenden Online Rezervasyon Yaptırabilirsiniz:

Elazığ oto kiralama firmalarından lüks, ticari veya diğer araç modellerini kiralamak isterseniz, görevli personelden bilgi alarak kiralama hizmeti alabilmenizin yanı sıra, web siteleri aracılığıyla da online hizmet alarak istediğiniz her türlü araç modeli için önceden rezervasyon yaptırmanız mümkün.

Kiraladığınız Aracı Güvenle Kullanın:

Elazığ oto kiralama firmalarında bütün araçlar kaskoludur. Bu nedenle de kiraladığınız araçla kaza yapmanız durumunda tüm kusurun sizde olmaması, kaza esnasında alkol ya da uyuşturucu kullanmamış olmanız şartıyla yapmış olduğunuz her türlü kazada kaza bedelinin sigorta şirketinden karşılanması için trafik cezasını, oto kiralama firmasına getirmeniz yeterli olacak. Kiraladığınız aracın çalınması durumunda ise, anahtar, ruhsat ve polis raporlarını getirmeniz yeterli.

Trafik Cezası Ya Da Kaza Yapmanız Durumunda:

Kiraladığınız araçla kaza yapmanız durumunda ise, tüm sorumluluğun sizin olduğunu bilmeniz gerekir. Bunun yanı sıra, firmamızdan kiraladığınız araçla kaza yaparsanız ya da kaza yaptığınızdan dolayı aracınız servise girmek zorunda kalırsa, serviste kaldığı süre için de kiralama ücreti alınmaktadır.

 

İlgili Yazılar

Elazığ Araç Kiralamak İçin Taşımanı...

Elazığ Araç Kiralarken Dikkat Edile...