Elazığ Araç Kiralamak İçin Taşımanız Gereken Şartlar

Elazığ Merkez Oto Kiralama

Elazığ’ın merkezinde bulunan ve şehrin birçok bölgesine hizmet veren araç kiralama firmalarından siz de istediğiniz her türlü modeldeki aracı rahatlıkla kiralayabilir ve Elazığ’da gitmek istediğiniz her noktaya sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olma özellikleri sayesinde Elazığ araç kiralama firmaları araç kiralama konusunda yıllardır verdikleri kaliteli hizmetten dolayı şehir içinden ve şehir dışından gelen pek çok müşterisinin haklı takdirini kazanmış ve her modeldeki zengin araç çeşitleriyle hizmetinizde olan firmalardır. Ayrıca bu firmalarda Opel Corsa, Ford Connect, Fiat Palıo, Fiat Fiorino, Hyundai Getz ve daha birçok araç modeliyle hizmet verilmektedir.

Elazığ Araç Kiralamak İçin Taşımanız Gereken Şartlar:

Elazığ merkez oto kiralama firmalarına gelerek ticari araç veya diğer modellerdeki araçlardan kiralamak isterseniz, 22 yaşını doldurmuş olmak ve ehliyete sahip olmak şartlarını taşımanız gerekmekte. Lüks araç kiralayabilmek içinse, en az 2 yıllık ehliyetinizin olması şartı var. Bunun aynı sıra, trafikte araç kullanmanızı engelleyebilecek alkol veya uyuşturucu gibi maddeleri de kullanmıyor olmanız firmalar açısından oldukça önemli.

Kira Sözleşmesi:

Elazığ araç kiralama firmalarından kiralayarak, kullandığınız aracın tüm sorumluluğunu kabullenmiş olursunuz. Bu nedenle de trafik cezası ve yakıt ücreti gibi ücretler tarafınıza aittir. Aracın kira bedelini ise peşin vermeniz gerekmekte olup, teslim saati gelmesine rağmen aracınızı teslim etmemişseniz, geciken her saat başına belli bir ücret alınacağını da bilmeniz gerekir. Ayrıca teslim saatinin üzerinden beş saat gibi uzun bir süre geçmesi durumunda ise günlük kira bedelini ödemeniz gerekmektedir. Uzun süreli araç kiralamaya ihtiyaç duymanız durumunda ise, Elazığ oto kiralama firmasının size uygulayacağı fiyat tarifesi sayesinde rahatlıkla uzun süreli araç ihtiyacınızı karşılayabilmektesiniz.

Araçta Hasar Meydana Gelmesi Durumunda:

Elazığ merkez oto kiralama firmalarında bulunan bütün araçlar kaskoludur. Bu nedenle de, kiraladığınız araçta tamamen sizin kusurunuzdan dolayı hasar meydana gelirse, hasar ücretinin tamamını ödemeniz gerekir. Ancak kusur tamamen sizden kaynaklanmıyorsa, en geç iki iş günü içerisinde polis raporunu firmaya getirmeniz durumunda sigorta şirketi zararı karşılamaktadır. Bunun yanı sıra, araç kira sözleşmesinde belirtmediğiniz 3.bir kullanıcı ehliyeti kazaya karışmışsa, bu durumda da meydana gelen hasar ücretinin tamamen tarafınıza ait olacağını bilmeniz gerekir.

 

İlgili Yazılar

Elazığ Araç Kiralarken Dikkat Edile...

Elazığ En Uygun Araç Kiralama Ücret...