Elazığ Araç Kiralamada Trafik Cezası ve Yakıt Ücreti

Elazığ’da hizmet veren oto kiralama firmalarından istediğiniz her modeldeki aracı sorunsuz bir şekilde kiralayarak teslim alabilir ve Elazığ’da bulunan her noktaya güvenle gidebilirsiniz. Elazığ’da gezmek veya ticaret amaçlı olarak kullanmak istediğiniz her modeldeki aracı bulabileceğiniz Elazığ araç kiralama firmaları, en çok kullanılan araba modelleri olan Opel, Fiat, Hyundai, Ford ve diğer marka araçlarla hizmet veren köklü araç kiralama firmalarıdır. Elazığ’da sorunsuz araç kiralama hizmeti veren firmalara gelerek periyodik olarak bakımı yapılmış ve kaskolu araçlardan birini kiralayabilir ve istediğiniz marka aracı en uygun koşullarla kiralar ve araç kullanmanın keyfini yaşarsınız.  Ayrıca, Elazığ araç kiralama firmalarında uygun kiralama fiyatlarının yanı sıra, önemli olanlardan biri de, kredi kartı taksitleri gibi ödeme kolaylığının olmasıdır.

Kaskolu Araçlarla Güvendesiniz:

Elazığ oto kiralama firmalarında kiralamak isteyeceğiniz her türlü modeldeki aracın kaskosu vardır. Bu nedenle de, kiraladığınız aracı kullanırken, herhangi bir olumsuzluk yaşamanız durumunda kusurun tamamen size ait olmaması şartıyla en geç iki gün içerisinde hasar tespit raporunu firmaya ulaştırarak sigortadan yararlanabilirsiniz. Aracın çalınması gibi bir durumda ise, anahtar, ruhsat ve düzenlenen polis raporlarının Elazığ’da hizmet veren araç kiralama firmaya ulaştırılması yeterli olmaktadır.

Elazığ Araç Kiralamada Trafik Cezası ve Yakıt Ücreti:

Firmamızdan kiraladığınız araçla trafik cezası almanız durumunda, tüm sorumluluğun sizde olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca kaza yapmanız ve aracın servise çekilmesi durumunda ise, aracın serviste geçen süresi içinde kira ücreti ödemeniz gerekmekte. Aracı 3. bir kişinin kullanırken kaza yapması durumunda ise, kira sözleşmesinde bu durumu belirtmemiş olmanızdan dolayı da sorumluğu üstlenmiş olmaktasınız. Kiraladığınız aracın çalınması durumunda ise, anahtar, ruhsat ve polis raporlarını firmamıza teslim etmeniz yeterli.

Aracın Teslim Edilmesi:

Firmadan kiralamak isteyeceğiniz her türlü aracı teslim almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Şehir dışından gelerek aracınızı teslim almak için yapmanız gereken sadece firmaya telefon etmek yeterlidir.

Kira Süresinin Geçmesi Durumunda:

Elazığ oto kiralama firmalarından kiraladığınız aracın teslim süresini geçirmeniz durumunda ise, her saat başına belirli oranlarda ücret ödemeniz gerekli. Elazığ sorunsuz araç kiralama firmaları, bir araç kiralama hizmetinden beklediğiniz her hizmeti vererek Elazığ’da her kiralık araba ihtiyacınızda tercihiniz olmaya devam edecektir.

İlgili Yazılar

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilm...